Jöjjetek hozzám mindnyájan

Szentségimádási naptár

  [Részletes kereső]

2019. Szeptember

1. Vasárnap
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 08:00 Novi Sad - Újvidék, Szerbia Szent Rókus templom
  • 00:00 - 08:00 Novi Sad, Újvidék, Szerbia Szent Rókus templom
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 08:00 - 19:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:30 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 10:00 - 11:00 Budapest IX. kerület Páli Szent Vince-templom (Budapest-Középsõferencváros - Páli Szent Vince plébániatemplom)
  • 10:00 - 11:00 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 10:00 - 11:30 Budapest VIII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Tisztviselõtelep Rezső téri templom)
  • 10:00 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom vasárnap
  • 12:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság) vasárnap
  • 12:00 - 17:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 12:30 - 17:30 Debrecen Szent Anna-székesegyház
  • 14:00 - 17:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 15:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Jézus Szíve-templom (Jezsuita templomigazgatóság)
  • 15:00 - 16:00 Kakasd Szent Mihály arkangyal templom
  • 15:00 - 16:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 15:00 - 16:00 Kunszentmiklós Szent Miklós templom
  • 15:00 - 18:00 Vecsés Szűz Mária Szíve templom (Vecsés Irgalmas Jézus templom)
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Jó Pásztor lelkészség (Kálvária téri lelkészség)
  • 16:00 - 17:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 16:30 - 17:45 Budapest II. kerület Kisboldogasszony templom (Máriaremetei kegytemplom, Máriaremetei Bazilika)
  • 16:45 - 17:45 Törökbálint Szűz Mária bemutatása templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:00 - 17:45 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XXII. kerület Szent Lipót templom (Budafok-Belvárosi Szent Lipót templom)
  • 17:00 - 18:00 Hódmezővásárhely Szentháromság templom (Belvárosi templom)
  • 17:00 - 18:00 Jánoshalma Szent Anna templom
  • 17:00 - 18:00 Kazincbarcika Avilai Szent Teréz
  • 17:00 - 18:00 Kiskunfélegyháza Szent István király templom (Újtemplom)
  • 17:00 - 18:00 Lakitelek Jézus Szíve templom
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna vasárnap
  • 17:30 - 18:30 Budapest XVI. kerület Krisztus Király templom (Sashalom - Krisztus Király templom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XX. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Pesterzsébet - Szent Erzsébet főplébániatemplom)
  • 17:30 - 19:00 Siklós Szentháromság templom (volt ferences templom) vas nyári
  • 18:00 - 18:30 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 18:00 - 19:00 Izsák Szent Mihály templom nyár
  • 18:00 - 19:00 Jászberény Nagyboldogasszony-templom (Nagytemplom, Főtemplom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest X. kerület Szent György-templom (Kőbányai Szent György plébániatemplom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 2. Hétfő
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:59 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 19:30 Gödöllő Nagyboldogasszony Bazilika (Máriabesnyő Kegytemplom - Basilica Minor)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 17:00 Mohács Szent Mihály templom (Belvárosi templom)
  • 07:45 - 08:45 Esztergom Loyolai Szent Ignác templom (Esztergom - Viziváros)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 16:30 Sárospatak Bazilika Minor
  • 08:30 - 09:00 Sáregres Szent Lajos király templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 18:00 Kecskemét Urunk Mennybemenetele Társszékesegyház (Nagytemplom)
  • 15:00 - 16:00 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 19:00 Budapest I. kerület Havas Boldogasszony-templom (Krisztinavárosi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Gyomaendrőd Szent Imre templom (Endrődi templom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent Rita templom (Szent Rita plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 18:30 Hódmezővásárhely Szentháromság templom (Belvárosi templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 20:00 Budapest XIX. kerület Jézus Szíve-templom (Kispest - Jezsuita templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 19:00 - 20:00 Budapest VI. kerület Avilai Szent Teréz templom (Terézvárosi Szent Teréz templom)
  • 19:00 - 20:00 Vértesboglár Assisi Szent Ferenc templom
  • 19:45 - 20:45 Keszthely Kis Szent Teréz bazilika (Kármelita templom) nyári
  • 3. Kedd
  • 00:00 - 06:00 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest XI. kerület Szent Imre templom (Budai Ciszterci templom)
  • 08:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 08:45 Pápa Kisboldogasszony templom (Ferences templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 12:00 Budapest XIII. kerület Szent Mihály-templom (Külsõ Váci úti - Angyalföldi Szent Mihály plébániatemplom)
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 18:00 Szeged Szent Gellért templom (Tarjánvárosi templom)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Don Bosco nővérek kápolnája
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 18:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 16:30 - 17:30 Szombathely Szent Norbert-templom ((a volt) zárdatemplom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Esztergom Szent György-templom (Esztergom-Szentgyörgymező)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:00 - 19:00 Bag Szent András templom
  • 18:00 - 19:30 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 18:00 - 19:00 Esztergom Szent Péter és Pál templom (Esztergom - Belváros)
  • 18:00 - 18:30 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 18:00 - 19:00 Vácszentlászló Szent László templom nyár
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Biatorbágy Szent Anna templom (Biai templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:45 - 19:45 Szár Keresztelő Szent János templom
  • 19:00 - 20:00 Budapest XII. kerület Keresztelő Szent János templom (Felsőkrisztinavárosi templom)
  • 19:00 - 20:00 Debrecen Szent László-templom
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 20:00 - 22:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 4. Szerda
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 12:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 17:00 Veszprém Feltámadt Üdvözítő templom (Károly templom)nyári
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:00 Mélykút Árpád-házi Szent Erzsébet templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:30 - 17:45 Debrecen Szent Anna-székesegyház
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:30 - 16:30 Makranc (Szeps) Szent István Király
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 19:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 16:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Gyümölcsoltó Boldogasszony-kápolna (Karolina úti kápolna)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest X. kerület Kisboldogasszony templomigazgatóság (Kõbánya Máv-telepi Kisboldogasszony templomigazgatóság)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Körmend Boldog Batthyány László templom
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mihály templom (Rákosszentmihályi Szent Mihály templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:00 Dunaszerdahely Szent György templom
  • 18:30 - 19:00 Hódmezővásárhely Szent István király-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 19:00 - 20:00 Kecskemét Urunk Mennybemenetele Társszékesegyház (Nagytemplom)
  • 19:00 - 20:00 Törökbálint Mária segíts kápolna (Temetői kápolna)
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 19:00 - 19:45 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 20:00 - 21:00 Biatorbágy Misézőhely a Boldog Gizella otthonban
  • 20:30 - 21:30 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 5. Csütörtök
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 07:00 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 06:30 - 00:00 Siklós Szentháromság templom (volt ferences templom)24órás első
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:00 Budapest XVIII. kerület Szent István király-templom (Pestszentlőrinc Szemeretelepi plébániatemplom)
  • 07:30 - 17:30 Budapest XX. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Pesterzsébet - Szent Erzsébet főplébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 07:30 - 18:00 Pécs Szent Péter és Pál apostolok-székesegyház (Bazilika Minor)
  • 07:30 - 18:00 Szolnok Szentháromság templom (Belvárosi templom) tél
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 09:30 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:30 Kaposvár Szent Margit templom (Margit templom)
  • 08:00 - 16:00 Kecskemét Szent Család templom (Széchenyivárosi templom)
  • 08:00 - 17:00 Maglód Rózsafüzér Királynője templom
  • 08:00 - 21:00 Nagykovácsi Nagyboldogasszony templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 08:30 - 09:00 Szabadszállás Lisieuxi Szent Teréz templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 17:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 20:00 Székelyhíd Szeplőtelen Fogantatás templom
  • 09:00 - 13:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 14:00 - 15:00 Izsák Szent Mihály templom
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 23:59 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 15:00 - 17:00 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:10 Budapest V. kerület Belvárosi Szent Anna-templom (Szervita templom)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 17:00 Szank Magyarok Nagyasszonya templom
  • 16:15 - 16:45 Kisbágyon Avilai Szent Teréz templom
  • 16:30 - 23:59 Budapest II. kerület Assisi Szent Ferenc kórházkápolna - Szent Ferenc kórház este
  • 16:30 - 17:30 Hévízgyörk Szent József templom nyár
  • 16:30 - 17:30 Nagybörzsöny Szent István király templom
  • 16:30 - 17:00 Szombathely Árpád-házi Szent Erzsébet Ferences templom
  • 17:00 - 18:00 Borsosberény Szent Márton templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIII. kerület Mária Keresztények Segítsége templom (Külsõangyalföld - Mária Keresztények Segítsége plébániatemplom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIII. kerület Szent László templom (Béke téri templom (Magdolnavárosi templom))
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVI. kerület Szent Mihály templom (Rákosszentmihályi Szent Mihály templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 17:00 - 18:00 Dunaharaszti Szent István király-templom
  • 17:00 - 18:00 Gyöngyös Szent Bertalan templom (Nagytemplom)
  • 17:00 - 18:00 Jászkarajenő Nagyboldogasszony templom
  • 17:00 - 18:00 Kecskemét Urunk Mennybemenetele Társszékesegyház (Nagytemplom)
  • 17:00 - 18:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 17:00 - 18:00 Patak Szentháromság templom
  • 17:15 - 18:00 Szigetmonostor Szentháromság templom
  • 17:30 - 18:00 Budakalász Szent István-templom (Szentistvántelepi Szent István-templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna
  • 17:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 17:30 - 00:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Kerepes Szent Anna templom tél
  • 17:30 - 18:30 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom) első csüt nyár
  • 17:30 - 18:00 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Mohács Szent Mihály templom (Belvárosi templom)
  • 17:30 - 18:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 17:30 - 18:00 Palotás Szent Péter és Pál templom
  • 17:30 - 18:30 Szeged Szent József templom (Jezsuita templom)
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szent József templom (Jézus Szíve templom, Szegényházi templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szentlélek templom (Temetői templom, Újvárosi templom) tél
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Magyarok Nagyasszonya templom (Vártemplom) téli
  • 17:45 - 18:30 Győr Szent Kereszt-templom (Csanaki templom)
  • 18:00 - 19:00 Báta Szent Mihály templom
  • 18:00 - 19:00 Bokod Keresztelő Szent János templom nyár
  • 18:00 - 19:00 Boldog Szeplőtelen fogantatás templom
  • 18:00 - 19:00 Budapest XI. kerület Szent Imre kápolna (Bartók Béla út 19.)
  • 18:00 - 18:30 Budapest XI. kerület Magyar Szentek temploma (MSZT)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XXIII. kerület Nagyboldogasszony-templom (Soroksári Nagytemplom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Gödöllő Szentháromság templom
  • 18:00 - 19:00 Győr Nagyboldogasszony székesegyház (Bazilika)
  • 18:00 - 19:00 Jászárokszállás Szentháromság templom nyár
  • 18:00 - 19:00 Jobbágyi Szent György templom
  • 18:00 - 19:00 Kiskunfélegyháza Szent István király templom (Újtemplom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Mocsa Rózsafüzér Királynője templom nyár
  • 18:00 - 18:45 Mosonmagyaróvár Nepomuki Szent János templom (Mosoni templom)
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Mária Magdolna templom (Hasznosi templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Szent Lőrinc vértanú templom nyár
  • 18:00 - 19:00 Pécs Magyarok Nagyasszonya templom (Pécsszabolcsi templom)
  • 18:00 - 19:00 Szurdokpüspöki Szent Kereszt felmagasztalása templom (Püspöki templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Veszprém Szűz Mária Neve templom (Regina Mundi templom)
  • 18:00 - 19:00 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest II. kerület Sarlós Boldogasszony templom (Újlaki templom)
  • 18:30 - 20:00 Budapest III. kerület Kövi Szűz Mária templom (Kövi)
  • 18:30 - 19:30 Budapest VI. kerület Szent Család templom
  • 18:30 - 19:30 Budapest XXII. kerület Nagyboldogasszony templom (Nagytétényi templom)
  • 18:30 - 19:00 Esztergom Szent Anna templom (Kerek templom Esztergom)
  • 18:30 - 19:00 Kistarcsa Rózsafüzér Királynője templom (Kistarcsai templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Miskolc Szent István király templom (Vasgyári templom)
  • 18:30 - 19:00 Mogyoród Szent Mihály főangyal templom
  • 18:30 - 20:00 Pomáz Szent István király-templom
  • 18:30 - 21:00 Sátoraljaújhely Szent István király templom nyár
  • 18:30 - 19:30 Sátoraljaújhely Szent István király templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Szada Keresztelő Szent János Templom
  • 18:30 - 19:00 Szeged Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Újszegedi Szent Erzsébet templom)
  • 18:30 - 19:00 Tura Nagyboldogasszony templom nyári
  • 18:45 - 19:30 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 18:50 - 19:50 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 19:00 - 19:30 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Csákyligeti Szent József Plébánia
  • 19:00 - 19:30 Budapest XXII. kerület Jézus Szíve-templom (Baross Gábor-telepi Jézus Szíve-templom)
  • 19:00 - 19:45 Miskolc Szűz Mária Neve templom (Diósgyőri templom) nyár
  • 19:00 - 20:00 Nagykanizsa Szent Márton kórházkápolna
  • 19:00 - 20:00 Nagyoroszi Szent Miklós templom
  • 19:00 - 20:00 Őrbottyán Szent Miklós templom (Őrszentmiklósi templom)
  • 19:00 - 20:00 Székelyhíd Szeplőtelen Fogantatás templom
  • 19:00 - 20:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 19:30 - 20:00 Szécsény Urunk színeváltozása templom (Ferences templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Szombathely Krisztus Király templom (Kámoni templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Varsány Szent Mihály templom nyár
  • 20:00 - 23:00 Budapest II. kerület Krisztus Király templom (Rózsadombi Krisztus Király templomigazgatóság)
  • 20:00 - 00:00 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 20:30 - 21:30 Csákvár Szent Mihály főangyal templom
  • 20:30 - 21:00 Esztergom Szent Péter és Pál templom (Esztergom - Belváros)
  • 21:00 - 23:59 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna virrazstás első fele
  • 22:00 - 23:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 6. Péntek
  • 00:00 - 06:30 Budapest II. kerület Assisi Szent Ferenc kórházkápolna - Szent Ferenc kórház
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 07:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna, virrazstás második fele
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 05:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 00:00 - 15:00 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 00:00 - 06:00 siklós Szentháromság templom (volt ferences templom)24 órás második
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 00:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom) elsőpéntek 24órás
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 17:30 Bonyhád Jónás János Katolikus Közösségi Ház
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest IX. kerület Szent Kereszt templom (Budapest-Külsõferencváros Ecseri úti templom)
  • 07:30 - 22:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 00:00 Kistarcsa Rózsafüzér Királynője templom (Kistarcsai templom) 24 órás első fele
  • 08:00 - 17:30 Budapest I. kerület Nagyboldogasszony-templom (Mátyás templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest IV. kerület Egek Királynéja templom (Nagytemplom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest VII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Rózsák terei templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:00 Hollóháza Szent László Templom
  • 08:00 - 17:00 Jánoshalma Szent Anna templom
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 17:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 18:00 Pécs Szent Erzsébet-templom (Kertvárosi templom)
  • 08:00 - 18:00 Zalaegerszeg Jézus Szíve templom (Ferences templom)
  • 08:45 - 09:45 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 09:00 - 19:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Jézus Szíve-templom (Jezsuita templomigazgatóság)
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:30 - 10:30 Esztergom Ferencesek Szent Anna temploma (Esztergom - ferencesek)
  • 10:00 - 12:00 Esztergom Szent Anna templom (Kerek templom Esztergom)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Adyliget Szent István király kápolna (Adyligeti Szent István király kápolna)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 15:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:00 - 18:00 Esztergom Szent Anna templom (Kerek templom Esztergom)
  • 15:00 - 17:00 Sátoraljaújhely Szent István király templom
  • 15:30 - 16:00 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:00 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 16:00 - 20:00 Budapest VIII. kerület Shalom Közösség Kápolnájában, Bakáts tér 13.
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 16:30 Szarvasgede Gyertyaszentelő Boldogasszony templom
  • 16:00 - 20:00 Törökbálint Szűz Mária bemutatása templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Csurgó Szentlélek templom (Felsőcsurgói Szentlélek templom)
  • 17:00 - 18:00 Márianosztra Magyarok Nagyasszonya templom
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:00 - 17:50 Székesfehérvár Nagyboldogasszony - Nepomuki Szent János templom (Ciszter templom)
  • 17:15 - 18:00 Tahitótfalu Szent István király templom
  • 17:30 - 18:00 Budakalász téli Szent Kereszt Felmagasztalása-templom (Budakalászi templom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Buják Szent Márton templom
  • 17:30 - 18:00 Fülöpszállás Szent Fülöp templom nyár
  • 17:30 - 18:00 Győr Szeplőtelen Fogantatás és Szent István király templom (Kármelita templom - Kármelhegyi Boldogasszony
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 19:00 Dad Szent István király templom
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Biatorbágy Szent Anna templom (Biai templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 18:30 - 20:00 Budapest XII. kerület Sacré Coeur nővérek kápolnája
  • 18:30 - 19:30 Budapest XIV. kerület Rózsafüzér Királynéja templom (Thököly úti - volt Domonkos (Domi) templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XV. kerület Urunk színeváltozása és Boldog Salkaházi Sára templom (Újpalotai templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVI. kerület Szent József templom (Mátyásföldi templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 18:30 - 19:00 Cece Szent Kereszt felmagasztalása templom nyár
  • 18:30 - 19:30 Debrecen Szent László-templom
  • 18:30 - 20:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 18:30 - 19:30 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 18:45 - 20:00 Budapest II. kerület Jézus Szíve templom (Széphalom - Jézus Szíve plébániatemplom)
  • 18:45 - 19:45 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 18:45 - 23:59 Budapest XII. kerület Szent Család templom (Zugligeti Szent Család plébániatemplom)
  • 18:45 - 19:45 Gyömrő Jézus Szíve-templom
  • 19:00 - 23:00 Biatorbágy Szűz Mária neve templom (Torbágyi templom)
  • 19:00 - 00:00 Füzér Szent István király templom
  • 19:00 - 20:00 Pécs Gyertyaszentelő Boldogasszony-templom (Belvárosi templom, Dzsámi)
  • 20:00 - 21:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom)
  • 21:00 - 22:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 7. Szombat
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 18:45 Budapest XII. kerület Szent Család templom (Zugligeti Szent Család plébániatemplom)
  • 00:00 - 08:00 Füzér Szent István király templom
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 00:01 - 06:30 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom) 24órás második fele
  • 00:01 - 07:00 Kistarcsa Rózsafüzér Királynője templom (Kistarcsai templom) 24órás második fele
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom szombat
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 19:00 Füzér Szent István király templom
  • 08:30 - 09:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 15:00 - 16:00 Debrecen Megtestesülés templom
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:00 - 18:00 Zalaegerszeg Jézus Szíve templom (Ferences templom)
  • 17:30 - 18:25 Budapest XIII. kerület Szent Mihály-templom (Külsõ Váci úti - Angyalföldi Szent Mihály plébániatemplom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:30 Budapest II. kerület Sarlós Boldogasszony templom (Újlaki templom)
  • 18:30 - 19:00 Siklós Sarlós Boldogasszony kegytemplom (Máriagyűdi Kegytemplom) nyár
  • 19:00 - 19:30 Erdőkertes
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 19:00 - 20:00 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 21:00 - 22:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 8. Vasárnap
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 08:00 - 19:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:30 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 10:00 - 11:00 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 10:00 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom vasárnap
  • 11:00 - 12:00 Budapest XIV. kerület Rózsafüzér Királynéja templom (Thököly úti - volt Domonkos (Domi) templom)
  • 12:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság) vasárnap
  • 12:00 - 17:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 14:00 - 17:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 15:00 - 18:00 Vecsés Szűz Mária Szíve templom (Vecsés Irgalmas Jézus templom)
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:00 - 17:45 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 17:00 - 17:50 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XXII. kerület Szent Lipót templom (Budafok-Belvárosi Szent Lipót templom)
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna vasárnap
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:00 - 19:00 Mélykút Szent Joachim templom nyár
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest X. kerület Szent György-templom (Kőbányai Szent György plébániatemplom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 9. Hétfő
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:59 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 19:30 Gödöllő Nagyboldogasszony Bazilika (Máriabesnyő Kegytemplom - Basilica Minor)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:45 - 08:45 Esztergom Loyolai Szent Ignác templom (Esztergom - Viziváros)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 16:30 Sárospatak Bazilika Minor
  • 08:30 - 09:00 Sáregres Szent Lajos király templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 18:00 Kecskemét Urunk Mennybemenetele Társszékesegyház (Nagytemplom)
  • 15:00 - 16:00 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 19:00 Budapest I. kerület Havas Boldogasszony-templom (Krisztinavárosi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent Rita templom (Szent Rita plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 18:30 Hódmezővásárhely Szentháromság templom (Belvárosi templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 20:00 Budapest XIX. kerület Jézus Szíve-templom (Kispest - Jezsuita templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 19:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Magyar Szentek temploma (MSZT)
  • 19:00 - 20:00 Vértesboglár Assisi Szent Ferenc templom
  • 19:45 - 20:45 Keszthely Kis Szent Teréz bazilika (Kármelita templom) nyári
  • 20:00 - 21:30 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 10. Kedd
  • 00:00 - 06:00 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest XI. kerület Szent Imre templom (Budai Ciszterci templom)
  • 08:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 08:45 Pápa Kisboldogasszony templom (Ferences templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 18:00 Szeged Szent Gellért templom (Tarjánvárosi templom)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Don Bosco nővérek kápolnája
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 18:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 16:30 - 17:30 Szombathely Szent Norbert-templom ((a volt) zárdatemplom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Esztergom Szent György-templom (Esztergom-Szentgyörgymező)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:00 - 19:00 Bag Szent András templom
  • 18:00 - 19:30 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 18:00 - 19:00 Dunaharaszti Szent Imre-kápolna (Rákócziligeti kápolna)
  • 18:00 - 18:30 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 18:00 - 19:00 Vácszentlászló Szent László templom nyár
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Biatorbágy Szent Anna templom (Biai templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:45 - 19:45 Szár Keresztelő Szent János templom
  • 19:00 - 20:00 Debrecen Szent László-templom
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 11. Szerda
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 12:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 17:00 Veszprém Feltámadt Üdvözítő templom (Károly templom)nyári
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:00 Mélykút Árpád-házi Szent Erzsébet templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 18:00 Szeged Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Újszegedi Szent Erzsébet templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:30 - 16:30 Makranc (Szeps) Szent István Király
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 19:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 16:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Gyümölcsoltó Boldogasszony-kápolna (Karolina úti kápolna)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest X. kerület Kisboldogasszony templomigazgatóság (Kõbánya Máv-telepi Kisboldogasszony templomigazgatóság)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Körmend Boldog Batthyány László templom
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mihály templom (Rákosszentmihályi Szent Mihály templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:00 Dunaszerdahely Szent György templom
  • 18:30 - 19:00 Hódmezővásárhely Szent István király-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 19:00 - 20:00 Törökbálint Mária segíts kápolna (Temetői kápolna)
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 19:00 - 19:45 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 20:00 - 21:00 Biatorbágy Misézőhely a Boldog Gizella otthonban
  • 20:30 - 21:30 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 12. Csütörtök
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 07:00 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:00 Budapest XVIII. kerület Szent István király-templom (Pestszentlőrinc Szemeretelepi plébániatemplom)
  • 07:30 - 17:30 Budapest XX. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Pesterzsébet - Szent Erzsébet főplébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 07:30 - 18:00 Pécs Szent Péter és Pál apostolok-székesegyház (Bazilika Minor)
  • 07:30 - 17:00 Pusztamérges Nagyboldogasszony templom (Pusztamérgesi templom)
  • 07:30 - 18:00 Szolnok Szentháromság templom (Belvárosi templom) tél
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 09:30 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:30 Kaposvár Szent Margit templom (Margit templom)
  • 08:00 - 16:00 Kecskemét Szent Család templom (Széchenyivárosi templom)
  • 08:00 - 17:00 Maglód Rózsafüzér Királynője templom
  • 08:00 - 21:00 Nagykovácsi Nagyboldogasszony templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:30 - 09:00 Szabadszállás Lisieuxi Szent Teréz templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 17:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 13:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 23:59 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 15:00 - 17:00 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:10 Budapest V. kerület Belvárosi Szent Anna-templom (Szervita templom)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 17:00 Szank Magyarok Nagyasszonya templom
  • 16:30 - 17:30 Hévízgyörk Szent József templom nyár
  • 16:30 - 17:30 Nagybörzsöny Szent István király templom
  • 16:30 - 17:00 Szombathely Árpád-házi Szent Erzsébet Ferences templom
  • 17:00 - 18:00 Borsosberény Szent Márton templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIII. kerület Mária Keresztények Segítsége templom (Külsõangyalföld - Mária Keresztények Segítsége plébániatemplom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Dunaharaszti Szent István király-templom
  • 17:00 - 18:00 Gyöngyös Szent Bertalan templom (Nagytemplom)
  • 17:00 - 18:00 Jászkarajenő Nagyboldogasszony templom
  • 17:00 - 18:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 17:00 - 18:00 Patak Szentháromság templom
  • 17:30 - 18:00 Budakalász Szent István-templom (Szentistvántelepi Szent István-templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna
  • 17:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 17:30 - 00:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Kerepes Szent Anna templom tél
  • 17:30 - 18:30 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom) 2. csüt nyár
  • 17:30 - 18:00 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Mohács Szent Mihály templom (Belvárosi templom)
  • 17:30 - 18:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 17:30 - 18:30 Szeged Szent József templom (Jezsuita templom)
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szent József templom (Jézus Szíve templom, Szegényházi templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szentlélek templom (Temetői templom, Újvárosi templom) tél
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Magyarok Nagyasszonya templom (Vártemplom) téli
  • 17:45 - 18:30 Győr Szent Kereszt-templom (Csanaki templom)
  • 18:00 - 19:00 Báta Szent Mihály templom
  • 18:00 - 19:00 Boldog Szeplőtelen fogantatás templom
  • 18:00 - 18:30 Budapest XI. kerület Magyar Szentek temploma (MSZT)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XXIII. kerület Nagyboldogasszony-templom (Soroksári Nagytemplom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Gödöllő Szentháromság templom
  • 18:00 - 19:00 Jobbágyi Szent György templom
  • 18:00 - 19:00 Mocsa Rózsafüzér Királynője templom nyár
  • 18:00 - 18:45 Mosonmagyaróvár Nepomuki Szent János templom (Mosoni templom)
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Mária Magdolna templom (Hasznosi templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Szent Lőrinc vértanú templom nyár
  • 18:00 - 19:00 Pécs Magyarok Nagyasszonya templom (Pécsszabolcsi templom)
  • 18:00 - 19:00 Szurdokpüspöki Szent Kereszt felmagasztalása templom (Püspöki templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest II. kerület Sarlós Boldogasszony templom (Újlaki templom)
  • 18:30 - 20:00 Budapest III. kerület Kövi Szűz Mária templom (Kövi)
  • 18:30 - 19:30 Budapest VI. kerület Szent Család templom
  • 18:30 - 19:00 Esztergom Szent Anna templom (Kerek templom Esztergom)
  • 18:30 - 19:00 Kistarcsa Rózsafüzér Királynője templom (Kistarcsai templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Miskolc Szent István király templom (Vasgyári templom)
  • 18:30 - 19:00 Mogyoród Szent Mihály főangyal templom
  • 18:30 - 19:30 Sátoraljaújhely Szent István király templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Szada Keresztelő Szent János Templom
  • 18:30 - 19:00 Tura Nagyboldogasszony templom nyári
  • 18:45 - 19:30 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 18:50 - 19:50 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 19:00 - 23:59 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság) virrasztás első fele
  • 19:00 - 19:30 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVI. kerület Szent József templom (Mátyásföldi templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Csákyligeti Szent József Plébánia
  • 19:00 - 19:30 Budapest XXII. kerület Jézus Szíve-templom (Baross Gábor-telepi Jézus Szíve-templom)
  • 19:00 - 20:00 Nagyoroszi Szent Miklós templom
  • 19:00 - 20:00 Őrbottyán Szent Miklós templom (Őrszentmiklósi templom)
  • 19:00 - 20:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 19:30 - 20:00 Szécsény Urunk színeváltozása templom (Ferences templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Szombathely Krisztus Király templom (Kámoni templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Varsány Szent Mihály templom nyár
  • 20:00 - 23:00 Budapest II. kerület Krisztus Király templom (Rózsadombi Krisztus Király templomigazgatóság)
  • 20:00 - 00:00 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 20:30 - 21:30 Csákvár Szent Mihály főangyal templom
  • 20:30 - 21:00 Esztergom Szent Péter és Pál templom (Esztergom - Belváros)
  • 21:00 - 23:59 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna virrazstás első fele
  • 22:00 - 23:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 13. Péntek
  • 00:00 - 08:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság) virrasztás 2. fele
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 07:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna, virrazstás második fele
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 05:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 00:00 - 15:00 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 00:00 Székesfehérvár Jézus Szíve templom (Vizivárosi templom) 24órás első
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest IX. kerület Szent Kereszt templom (Budapest-Külsõferencváros Ecseri úti templom)
  • 07:30 - 22:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 08:00 - 17:30 Budapest I. kerület Nagyboldogasszony-templom (Mátyás templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest IV. kerület Egek Királynéja templom (Nagytemplom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest VII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Rózsák terei templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 00:00 Debrecen Szent László-templom
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:00 Hollóháza Szent László Templom
  • 08:00 - 17:00 Jánoshalma Szent Anna templom
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 17:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:45 - 09:45 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:30 - 10:30 Esztergom Ferencesek Szent Anna temploma (Esztergom - ferencesek)
  • 10:00 - 10:30 Alsószentiván Szűz Mária Szeplőtelen Szíve templom
  • 10:00 - 11:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Adyliget Szent István király kápolna (Adyligeti Szent István király kápolna)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 14:00 - 17:00 Nagykanizsa Szent Márton kórházkápolna
  • 15:00 - 15:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:30 - 16:00 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:00 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 16:00 - 20:00 Budapest VIII. kerület Shalom Közösség Kápolnájában, Bakáts tér 13.
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 20:00 Törökbálint Szűz Mária bemutatása templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Márianosztra Magyarok Nagyasszonya templom
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:30 - 18:00 Budakalász téli Szent Kereszt Felmagasztalása-templom (Budakalászi templom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Fülöpszállás Szent Fülöp templom nyár
  • 17:30 - 18:00 Győr Szeplőtelen Fogantatás és Szent István király templom (Kármelita templom - Kármelhegyi Boldogasszony
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XIV. kerület Rózsafüzér Királynéja templom (Thököly úti - volt Domonkos (Domi) templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XV. kerület Urunk színeváltozása és Boldog Salkaházi Sára templom (Újpalotai templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVI. kerület Szent József templom (Mátyásföldi templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 18:30 - 19:30 Debrecen Szent László-templom
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 18:45 - 19:45 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 18:45 - 19:45 Gyömrő Jézus Szíve-templom
  • 19:00 - 23:00 Biatorbágy Szűz Mária neve templom (Torbágyi templom)
  • 19:00 - 20:00 Pécs Gyertyaszentelő Boldogasszony-templom (Belvárosi templom, Dzsámi)
  • 20:00 - 21:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom)
  • 14. Szombat
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 05:00 Debrecen Szent László-templom
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 07:00 Székesfehérvár Jézus Szíve templom (Vizivárosi templom) 24 órás második
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom szombat
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 19:00 Füzér Szent István király templom
  • 08:30 - 09:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 13:00 - 00:00 Esztergom Szent Péter és Pál templom (Esztergom - Belváros)
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:00 - 18:00 Zalaegerszeg Jézus Szíve templom (Ferences templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Siklós Sarlós Boldogasszony kegytemplom (Máriagyűdi Kegytemplom) nyár
  • 19:00 - 19:30 Erdőkertes
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 21:00 - 22:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 15. Vasárnap
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 20:00 Székesfehérvár Magyarok Nagyasszonya templom (Öreghegyi templom)24.2
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 08:00 - 19:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:30 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 10:00 - 11:00 Budapest IX. kerület Páli Szent Vince-templom (Budapest-Középsõferencváros - Páli Szent Vince plébániatemplom)
  • 10:00 - 11:00 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 10:00 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom vasárnap
  • 12:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság) vasárnap
  • 12:00 - 17:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 14:00 - 17:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 15:00 - 18:00 Vecsés Szűz Mária Szíve templom (Vecsés Irgalmas Jézus templom)
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:00 - 17:45 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIII. kerület Szent László templom (Béke téri templom (Magdolnavárosi templom))
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XXII. kerület Szent Lipót templom (Budafok-Belvárosi Szent Lipót templom)
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna vasárnap
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest X. kerület Szent György-templom (Kőbányai Szent György plébániatemplom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 16. Hétfő
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:59 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 19:30 Gödöllő Nagyboldogasszony Bazilika (Máriabesnyő Kegytemplom - Basilica Minor)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:45 - 08:45 Esztergom Loyolai Szent Ignác templom (Esztergom - Viziváros)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 16:30 Sárospatak Bazilika Minor
  • 08:30 - 09:00 Sáregres Szent Lajos király templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 18:00 Kecskemét Urunk Mennybemenetele Társszékesegyház (Nagytemplom)
  • 15:00 - 16:00 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 19:00 Budapest I. kerület Havas Boldogasszony-templom (Krisztinavárosi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Gyomaendrőd Szent Imre templom (Endrődi templom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent Rita templom (Szent Rita plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 18:30 Hódmezővásárhely Szentháromság templom (Belvárosi templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 20:00 Budapest XIX. kerület Jézus Szíve-templom (Kispest - Jezsuita templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 19:00 - 20:00 Budapest VI. kerület Avilai Szent Teréz templom (Terézvárosi Szent Teréz templom)
  • 19:00 - 20:00 Vértesboglár Assisi Szent Ferenc templom
  • 19:45 - 20:45 Keszthely Kis Szent Teréz bazilika (Kármelita templom) nyári
  • 17. Kedd
  • 00:00 - 06:00 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest XI. kerület Szent Imre templom (Budai Ciszterci templom)
  • 08:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 08:45 Pápa Kisboldogasszony templom (Ferences templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 18:00 Szeged Szent Gellért templom (Tarjánvárosi templom)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Don Bosco nővérek kápolnája
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 18:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 16:30 - 17:30 Szombathely Szent Norbert-templom ((a volt) zárdatemplom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Esztergom Szent György-templom (Esztergom-Szentgyörgymező)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:00 - 19:00 Bag Szent András templom
  • 18:00 - 19:30 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 18:00 - 18:30 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 18:00 - 19:00 Vácszentlászló Szent László templom nyár
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Biatorbágy Szent Anna templom (Biai templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:45 - 19:45 Szár Keresztelő Szent János templom
  • 19:00 - 20:00 Debrecen Szent László-templom
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 20:30 - 21:30 Budapest XII. kerület Keresztelő Szent János templom (Felsőkrisztinavárosi templom)
  • 18. Szerda
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 12:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 17:00 Veszprém Feltámadt Üdvözítő templom (Károly templom)nyári
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:00 Mélykút Árpád-házi Szent Erzsébet templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:30 - 16:30 Makranc (Szeps) Szent István Király
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 19:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 16:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Gyümölcsoltó Boldogasszony-kápolna (Karolina úti kápolna)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest X. kerület Kisboldogasszony templomigazgatóság (Kõbánya Máv-telepi Kisboldogasszony templomigazgatóság)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Körmend Boldog Batthyány László templom
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mihály templom (Rákosszentmihályi Szent Mihály templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:00 Dunaszerdahely Szent György templom
  • 18:30 - 19:00 Hódmezővásárhely Szent István király-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 19:00 - 20:00 Törökbálint Mária segíts kápolna (Temetői kápolna)
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 19:00 - 19:45 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 20:00 - 21:00 Biatorbágy Misézőhely a Boldog Gizella otthonban
  • 20:30 - 21:30 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 19. Csütörtök
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 07:00 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:00 Budapest XVIII. kerület Szent István király-templom (Pestszentlőrinc Szemeretelepi plébániatemplom)
  • 07:30 - 17:30 Budapest XX. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Pesterzsébet - Szent Erzsébet főplébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 07:30 - 18:00 Pécs Szent Péter és Pál apostolok-székesegyház (Bazilika Minor)
  • 07:30 - 18:00 Szolnok Szentháromság templom (Belvárosi templom) tél
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 09:30 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:30 Kaposvár Szent Margit templom (Margit templom)
  • 08:00 - 16:00 Kecskemét Szent Család templom (Széchenyivárosi templom)
  • 08:00 - 17:00 Maglód Rózsafüzér Királynője templom
  • 08:00 - 21:00 Nagykovácsi Nagyboldogasszony templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:30 - 09:00 Szabadszállás Lisieuxi Szent Teréz templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 17:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 13:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 23:59 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 15:00 - 17:00 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:10 Budapest V. kerület Belvárosi Szent Anna-templom (Szervita templom)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 17:00 Szank Magyarok Nagyasszonya templom
  • 16:30 - 17:30 Hévízgyörk Szent József templom nyár
  • 16:30 - 17:30 Nagybörzsöny Szent István király templom
  • 16:30 - 17:00 Szombathely Árpád-házi Szent Erzsébet Ferences templom
  • 17:00 - 18:00 Borsosberény Szent Márton templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIII. kerület Mária Keresztények Segítsége templom (Külsõangyalföld - Mária Keresztények Segítsége plébániatemplom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Dunaharaszti Szent István király-templom
  • 17:00 - 18:00 Gyöngyös Szent Bertalan templom (Nagytemplom)
  • 17:00 - 18:00 Jászkarajenő Nagyboldogasszony templom
  • 17:00 - 18:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 17:00 - 18:00 Patak Szentháromság templom
  • 17:30 - 18:00 Budakalász Szent István-templom (Szentistvántelepi Szent István-templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna
  • 17:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 17:30 - 00:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Kerepes Szent Anna templom tél
  • 17:30 - 18:00 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Mohács Szent Mihály templom (Belvárosi templom)
  • 17:30 - 18:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 17:30 - 18:30 Szeged Szent József templom (Jezsuita templom)
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szent József templom (Jézus Szíve templom, Szegényházi templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szentlélek templom (Temetői templom, Újvárosi templom) tél
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Magyarok Nagyasszonya templom (Vártemplom) téli
  • 17:30 - 19:00 Tahitótfalu Szent István király templom
  • 17:45 - 18:30 Győr Szent Kereszt-templom (Csanaki templom)
  • 18:00 - 19:00 Báta Szent Mihály templom
  • 18:00 - 19:00 Boldog Szeplőtelen fogantatás templom
  • 18:00 - 19:00 Budapest XI. kerület Szent Imre kápolna (Bartók Béla út 19.)
  • 18:00 - 18:30 Budapest XI. kerület Magyar Szentek temploma (MSZT)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XXIII. kerület Nagyboldogasszony-templom (Soroksári Nagytemplom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom
  • 18:00 - 19:00 Gödöllő Szentháromság templom
  • 18:00 - 19:00 Jobbágyi Szent György templom
  • 18:00 - 19:00 Mocsa Rózsafüzér Királynője templom nyár
  • 18:00 - 18:45 Mosonmagyaróvár Nepomuki Szent János templom (Mosoni templom)
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Mária Magdolna templom (Hasznosi templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Szent Lőrinc vértanú templom nyár
  • 18:00 - 19:00 Pécs Magyarok Nagyasszonya templom (Pécsszabolcsi templom)
  • 18:00 - 19:00 Szurdokpüspöki Szent Kereszt felmagasztalása templom (Püspöki templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest II. kerület Sarlós Boldogasszony templom (Újlaki templom)
  • 18:30 - 20:00 Budapest III. kerület Kövi Szűz Mária templom (Kövi)
  • 18:30 - 19:30 Budapest VI. kerület Szent Család templom
  • 18:30 - 19:00 Esztergom Szent Anna templom (Kerek templom Esztergom)
  • 18:30 - 19:00 Kistarcsa Rózsafüzér Királynője templom (Kistarcsai templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Miskolc Szent István király templom (Vasgyári templom)
  • 18:30 - 19:00 Mogyoród Szent Mihály főangyal templom
  • 18:30 - 19:30 Sátoraljaújhely Szent István király templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Szada Keresztelő Szent János Templom
  • 18:30 - 19:00 Tura Nagyboldogasszony templom nyári
  • 18:45 - 19:30 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 18:50 - 19:50 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Gyümölcsoltó Boldogasszony-kápolna (Karolina úti kápolna)
  • 19:00 - 19:30 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Csákyligeti Szent József Plébánia
  • 19:00 - 19:30 Budapest XXII. kerület Jézus Szíve-templom (Baross Gábor-telepi Jézus Szíve-templom)
  • 19:00 - 20:00 Nagyoroszi Szent Miklós templom
  • 19:00 - 20:00 Őrbottyán Szent Miklós templom (Őrszentmiklósi templom)
  • 19:00 - 20:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 19:30 - 20:00 Szécsény Urunk színeváltozása templom (Ferences templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Szombathely Krisztus Király templom (Kámoni templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Varsány Szent Mihály templom nyár
  • 20:00 - 23:00 Budapest II. kerület Krisztus Király templom (Rózsadombi Krisztus Király templomigazgatóság)
  • 20:00 - 00:00 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 20:30 - 21:30 Csákvár Szent Mihály főangyal templom
  • 20:30 - 21:00 Esztergom Szent Péter és Pál templom (Esztergom - Belváros)
  • 21:00 - 23:59 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna virrazstás első fele
  • 22:00 - 23:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 20. Péntek
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 07:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna, virrazstás második fele
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 05:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 00:00 - 15:00 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest IX. kerület Szent Kereszt templom (Budapest-Külsõferencváros Ecseri úti templom)
  • 07:30 - 22:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 08:00 - 17:30 Budapest I. kerület Nagyboldogasszony-templom (Mátyás templom)
  • 08:00 - 17:30 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest IV. kerület Egek Királynéja templom (Nagytemplom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest VII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Rózsák terei templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:00 Hollóháza Szent László Templom
  • 08:00 - 17:00 Jánoshalma Szent Anna templom
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 17:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:45 - 09:45 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:30 - 10:30 Esztergom Ferencesek Szent Anna temploma (Esztergom - ferencesek)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Adyliget Szent István király kápolna (Adyligeti Szent István király kápolna)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 15:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:30 - 16:00 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:00 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 16:00 - 20:00 Budapest VIII. kerület Shalom Közösség Kápolnájában, Bakáts tér 13.
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 20:00 Törökbálint Szűz Mária bemutatása templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Márianosztra Magyarok Nagyasszonya templom
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:30 - 18:00 Budakalász téli Szent Kereszt Felmagasztalása-templom (Budakalászi templom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Fülöpszállás Szent Fülöp templom nyár
  • 17:30 - 18:00 Győr Szeplőtelen Fogantatás és Szent István király templom (Kármelita templom - Kármelhegyi Boldogasszony
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Biatorbágy Szent Anna templom (Biai templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XV. kerület Urunk színeváltozása és Boldog Salkaházi Sára templom (Újpalotai templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVI. kerület Szent József templom (Mátyásföldi templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 18:30 - 19:30 Debrecen Szent László-templom
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 18:45 - 19:45 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 18:45 - 19:45 Gyömrő Jézus Szíve-templom
  • 19:00 - 23:00 Biatorbágy Szűz Mária neve templom (Torbágyi templom)
  • 19:00 - 20:00 Pécs Gyertyaszentelő Boldogasszony-templom (Belvárosi templom, Dzsámi)
  • 20:00 - 21:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom)
  • 21. Szombat
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom szombat
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 19:00 Füzér Szent István király templom
  • 08:30 - 09:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:00 - 18:00 Zalaegerszeg Jézus Szíve templom (Ferences templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 00:00 Piliscsaba Egyházközségi Nővérek Társasága kápolnája
  • 18:30 - 19:00 Siklós Sarlós Boldogasszony kegytemplom (Máriagyűdi Kegytemplom) nyár
  • 19:00 - 19:30 Erdőkertes
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 20:00 - 23:59 Székesfehérvár Magyarok Nagyasszonya templom (Öreghegyi templom)24.1
  • 21:00 - 22:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 22. Vasárnap
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 08:00 - 19:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:30 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 10:00 - 11:00 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 10:00 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom vasárnap
  • 12:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság) vasárnap
  • 12:00 - 17:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 14:00 - 17:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 15:00 - 18:00 Vecsés Szűz Mária Szíve templom (Vecsés Irgalmas Jézus templom)
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:00 - 17:45 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XXII. kerület Szent Lipót templom (Budafok-Belvárosi Szent Lipót templom)
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna vasárnap
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest X. kerület Szent György-templom (Kőbányai Szent György plébániatemplom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 23. Hétfő
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:59 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 19:30 Gödöllő Nagyboldogasszony Bazilika (Máriabesnyő Kegytemplom - Basilica Minor)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:45 - 08:45 Esztergom Loyolai Szent Ignác templom (Esztergom - Viziváros)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 16:30 Sárospatak Bazilika Minor
  • 08:30 - 09:00 Sáregres Szent Lajos király templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 18:00 Kecskemét Urunk Mennybemenetele Társszékesegyház (Nagytemplom)
  • 15:00 - 16:00 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 19:00 Budapest I. kerület Havas Boldogasszony-templom (Krisztinavárosi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent Rita templom (Szent Rita plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 18:30 Hódmezővásárhely Szentháromság templom (Belvárosi templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 20:00 Budapest XIX. kerület Jézus Szíve-templom (Kispest - Jezsuita templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 19:00 - 20:00 Vértesboglár Assisi Szent Ferenc templom
  • 19:45 - 20:45 Keszthely Kis Szent Teréz bazilika (Kármelita templom) nyári
  • 24. Kedd
  • 00:00 - 06:00 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest XI. kerület Szent Imre templom (Budai Ciszterci templom)
  • 08:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 08:45 Pápa Kisboldogasszony templom (Ferences templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 18:00 Szeged Szent Gellért templom (Tarjánvárosi templom)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Don Bosco nővérek kápolnája
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 18:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 16:30 - 17:30 Szombathely Szent Norbert-templom ((a volt) zárdatemplom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Esztergom Szent György-templom (Esztergom-Szentgyörgymező)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:00 - 19:00 Bag Szent András templom
  • 18:00 - 19:30 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 18:00 - 18:30 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 18:00 - 19:00 Vácszentlászló Szent László templom nyár
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Biatorbágy Szent Anna templom (Biai templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:45 - 19:45 Szár Keresztelő Szent János templom
  • 19:00 - 20:00 Debrecen Szent László-templom
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 25. Szerda
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 12:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 17:00 Veszprém Feltámadt Üdvözítő templom (Károly templom)nyári
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:00 Mélykút Árpád-házi Szent Erzsébet templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:30 - 16:30 Makranc (Szeps) Szent István Király
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 19:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom) iskolaév
  • 16:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Gyümölcsoltó Boldogasszony-kápolna (Karolina úti kápolna)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest X. kerület Kisboldogasszony templomigazgatóság (Kõbánya Máv-telepi Kisboldogasszony templomigazgatóság)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Körmend Boldog Batthyány László templom
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mihály templom (Rákosszentmihályi Szent Mihály templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:00 Dunaszerdahely Szent György templom
  • 18:30 - 19:00 Hódmezővásárhely Szent István király-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 19:00 - 20:00 Törökbálint Mária segíts kápolna (Temetői kápolna)
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 19:00 - 19:45 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 20:00 - 21:00 Biatorbágy Misézőhely a Boldog Gizella otthonban
  • 20:30 - 21:30 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 26. Csütörtök
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 07:00 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:00 - 07:30 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:00 Budapest XVIII. kerület Szent István király-templom (Pestszentlőrinc Szemeretelepi plébániatemplom)
  • 07:30 - 17:30 Budapest XX. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Pesterzsébet - Szent Erzsébet főplébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:30 - 16:00 Mélykút Szent Joachim templom
  • 07:30 - 18:00 Pécs Szent Péter és Pál apostolok-székesegyház (Bazilika Minor)
  • 07:30 - 18:00 Szolnok Szentháromság templom (Belvárosi templom) tél
  • 08:00 - 18:00 Bernecebaráti Kápolna
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 09:30 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:30 Kaposvár Szent Margit templom (Margit templom)
  • 08:00 - 16:00 Kecskemét Szent Család templom (Széchenyivárosi templom)
  • 08:00 - 17:00 Maglód Rózsafüzér Királynője templom
  • 08:00 - 21:00 Nagykovácsi Nagyboldogasszony templom
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:30 - 09:00 Szabadszállás Lisieuxi Szent Teréz templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 17:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:00 - 13:00 Törökbálint Szeretetláng kápolna
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 23:59 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 15:00 - 17:00 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:10 Budapest V. kerület Belvárosi Szent Anna-templom (Szervita templom)
  • 16:00 - 21:00 Budapest XVII. kerület Magyarok Nagyasszonya templom (Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániatemplom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 17:00 Szank Magyarok Nagyasszonya templom
  • 16:30 - 17:30 Hévízgyörk Szent József templom nyár
  • 16:30 - 17:30 Nagybörzsöny Szent István király templom
  • 16:30 - 17:00 Szombathely Árpád-házi Szent Erzsébet Ferences templom
  • 17:00 - 18:00 Borsosberény Szent Márton templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIII. kerület Mária Keresztények Segítsége templom (Külsõangyalföld - Mária Keresztények Segítsége plébániatemplom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 17:00 - 18:00 Dunaharaszti Szent István király-templom
  • 17:00 - 18:00 Gyöngyös Szent Bertalan templom (Nagytemplom)
  • 17:00 - 18:00 Jászkarajenő Nagyboldogasszony templom
  • 17:00 - 18:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 17:00 - 18:00 Patak Szentháromság templom
  • 17:30 - 18:00 Budakalász Szent István-templom (Szentistvántelepi Szent István-templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna
  • 17:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 17:30 - 00:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Kerepes Szent Anna templom tél
  • 17:30 - 18:00 Miskolc Isteni Ige templom (Avas-Déli Jezsuita Plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Mohács Szent Mihály templom (Belvárosi templom)
  • 17:30 - 18:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 17:30 - 18:30 Szeged Szent József templom (Jezsuita templom)
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szent József templom (Jézus Szíve templom, Szegényházi templom) téli
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Szentlélek templom (Temetői templom, Újvárosi templom) tél
  • 17:30 - 18:30 Szolnok Magyarok Nagyasszonya templom (Vártemplom) téli
  • 17:45 - 18:30 Győr Szent Kereszt-templom (Csanaki templom)
  • 18:00 - 19:00 Báta Szent Mihály templom
  • 18:00 - 19:00 Boldog Szeplőtelen fogantatás templom
  • 18:00 - 18:30 Budapest XI. kerület Magyar Szentek temploma (MSZT)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 18:00 - 19:00 Budapest XXIII. kerület Nagyboldogasszony-templom (Soroksári Nagytemplom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Gödöllő Szentháromság templom
  • 18:00 - 19:00 Jobbágyi Szent György templom
  • 18:00 - 19:00 Mocsa Rózsafüzér Királynője templom nyár
  • 18:00 - 18:45 Mosonmagyaróvár Nepomuki Szent János templom (Mosoni templom)
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Mária Magdolna templom (Hasznosi templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Pásztó Szent Lőrinc vértanú templom nyár
  • 18:00 - 19:00 Pécs Magyarok Nagyasszonya templom (Pécsszabolcsi templom)
  • 18:00 - 19:00 Szurdokpüspöki Szent Kereszt felmagasztalása templom (Püspöki templom) nyár
  • 18:00 - 19:00 Zebegény Havas Boldogasszony templom
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest II. kerület Sarlós Boldogasszony templom (Újlaki templom)
  • 18:30 - 20:00 Budapest III. kerület Kövi Szűz Mária templom (Kövi)
  • 18:30 - 19:30 Budapest VI. kerület Szent Család templom
  • 18:30 - 19:00 Esztergom Szent Anna templom (Kerek templom Esztergom)
  • 18:30 - 19:00 Kistarcsa Rózsafüzér Királynője templom (Kistarcsai templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Miskolc Szent István király templom (Vasgyári templom)
  • 18:30 - 19:00 Mogyoród Szent Mihály főangyal templom
  • 18:30 - 19:30 Sátoraljaújhely Szent István király templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Szada Keresztelő Szent János Templom
  • 18:30 - 19:00 Tura Nagyboldogasszony templom nyári
  • 18:45 - 19:30 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 18:50 - 19:50 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 19:00 - 19:30 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Csákyligeti Szent József Plébánia
  • 19:00 - 19:30 Budapest XXII. kerület Jézus Szíve-templom (Baross Gábor-telepi Jézus Szíve-templom)
  • 19:00 - 20:00 Nagyoroszi Szent Miklós templom
  • 19:00 - 20:00 Őrbottyán Szent Miklós templom (Őrszentmiklósi templom)
  • 19:00 - 20:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 19:30 - 20:00 Szécsény Urunk színeváltozása templom (Ferences templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Szombathely Krisztus Király templom (Kámoni templom) nyári
  • 19:30 - 20:30 Varsány Szent Mihály templom nyár
  • 20:00 - 23:00 Budapest II. kerület Krisztus Király templom (Rózsadombi Krisztus Király templomigazgatóság)
  • 20:00 - 00:00 Budapest XIV. kerület Szent István király templom (Rákosfalvai templom)
  • 20:30 - 21:30 Csákvár Szent Mihály főangyal templom
  • 20:30 - 21:30 Esztergom Szent István kápolna
  • 20:30 - 21:00 Esztergom Szent Péter és Pál templom (Esztergom - Belváros)
  • 21:00 - 23:59 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna virrazstás első fele
  • 22:00 - 23:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 27. Péntek
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 07:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika, Szent Jobb kápolna, virrazstás második fele
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 05:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 00:00 - 15:00 Komárom - Felvidék Szent Anna Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 00:00 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma) 24 órás első
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest IX. kerület Szent Kereszt templom (Budapest-Külsõferencváros Ecseri úti templom)
  • 07:30 - 22:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 08:30 Budapest XVIII. kerület Szent László templom (Pestszentlőrinc-Havannatelep plébániatemplom)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 08:00 - 17:30 Budapest I. kerület Nagyboldogasszony-templom (Mátyás templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest IV. kerület Egek Királynéja templom (Nagytemplom)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:30 Budapest VII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Rózsák terei templom)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 18:00 Hollóháza Szent László Templom
  • 08:00 - 17:00 Jánoshalma Szent Anna templom
  • 08:00 - 12:00 Kiskunfélegyháza Sarlós Boldogasszony templom (Ótemplom)
  • 08:00 - 17:00 Miskolc Nagyboldogasszony templom (Minorita templom)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:45 - 09:45 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 09:30 - 10:30 Esztergom Ferencesek Szent Anna temploma (Esztergom - ferencesek)
  • 14:00 - 18:00 Budapest II. kerület Adyliget Szent István király kápolna (Adyligeti Szent István király kápolna)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 15:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:30 - 16:00 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 15:30 - 16:30 Szepsi Római Katolikus Plébánia
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 17:00 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 16:00 - 20:00 Budapest VIII. kerület Shalom Közösség Kápolnájában, Bakáts tér 13.
  • 16:00 - 21:00 Budapest XII. kerület Irgalmas Jézus kórházkápolna (Onkológiai kórházkápolna/SOS ellátás)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 16:00 - 20:00 Törökbálint Szűz Mária bemutatása templom
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Márianosztra Magyarok Nagyasszonya templom
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:30 - 18:00 Budakalász téli Szent Kereszt Felmagasztalása-templom (Budakalászi templom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Fülöpszállás Szent Fülöp templom nyár
  • 17:30 - 18:00 Győr Szeplőtelen Fogantatás és Szent István király templom (Kármelita templom - Kármelhegyi Boldogasszony
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 19:30 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XIV. kerület Rózsafüzér Királynéja templom (Thököly úti - volt Domonkos (Domi) templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XV. kerület Urunk színeváltozása és Boldog Salkaházi Sára templom (Újpalotai templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVI. kerület Szent József templom (Mátyásföldi templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 18:30 - 19:30 Debrecen Szent László-templom
  • 18:30 - 22:00 Esztergom Szent György-templom (Esztergom-Szentgyörgymező)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 18:30 - 19:30 Szentendre Péter-Pál templom (Csiprovacska)
  • 18:45 - 19:45 Budapest IX. kerület Assisi Szent Ferenc-templom (Ferencvárosi - Bakáts téri - Assisi Szent Ferenc-templom)
  • 18:45 - 19:45 Gyömrő Jézus Szíve-templom
  • 19:00 - 23:00 Biatorbágy Szűz Mária neve templom (Torbágyi templom)
  • 19:00 - 20:00 Pécs Gyertyaszentelő Boldogasszony-templom (Belvárosi templom, Dzsámi)
  • 20:00 - 21:00 Budapest IV. kerület Szentháromság templom (Káposztásmegyeri templom)
  • 28. Szombat
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 06:00 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma) 24 órás második
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom szombat
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 19:00 Füzér Szent István király templom
  • 08:30 - 09:00 Budapest XVIII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet templom (Pestszentlõrinc-Erzsébettelep - Szent Erzsébet plébánia)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 00:00 Novi Sad - Újvidék, Szerbia Szent Rókus templom
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XVI. kerület Szent Mária Magdolna templom (Cinkotai templom)
  • 17:00 - 18:00 Pécs Szent Ágoston templom (Ágoston téri templom)
  • 17:00 - 18:00 Zalaegerszeg Jézus Szíve templom (Ferences templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:30 Budaörs Nepomuki Szent János-templom nyár
  • 18:30 - 19:00 Siklós Sarlós Boldogasszony kegytemplom (Máriagyűdi Kegytemplom) nyár
  • 19:00 - 20:00 Budapest XI. kerület Magyarok Nagyasszonya Sziklatemplom (Gellért-hegyi Sziklatemplom)
  • 19:00 - 19:30 Erdőkertes
  • 19:00 - 19:30 Magyaralmás Nagyboldogasszony templom
  • 19:00 - 20:30 Törökbálint Isteni Szeretet Közösség
  • 21:00 - 22:00 Veresegyház Szentlélek Templom
  • 29. Vasárnap
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 08:00 Novi Sad - Újvidék, Szerbia Szent Rókus templom
  • 00:00 - 08:00 Novi Sad, Újvidék, Szerbia Szent Rókus templom
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 08:00 - 19:00 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:30 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 10:00 - 11:00 Budapest VIII. kerület Lisieux-i Szent Teréz templom (Törökőri plébániatemplom)
  • 10:00 - 18:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom vasárnap
  • 12:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság) vasárnap
  • 12:00 - 17:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 14:00 - 17:00 Nógrádmegyer Kisboldogasszony templom
  • 15:00 - 18:00 Vecsés Szűz Mária Szíve templom (Vecsés Irgalmas Jézus templom)
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent József templom (Józsefvárosi plébániatemplom)
  • 17:00 - 17:45 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:00 - 18:00 Budapest XXII. kerület Szent Lipót templom (Budafok-Belvárosi Szent Lipót templom)
  • 17:30 - 18:30 Budapest VIII. kerület Krisztus Király kápolna vasárnap
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Mátraverebély Nagyboldogasszony-bazilika (Szentkúti templom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest X. kerület Szent György-templom (Kőbányai Szent György plébániatemplom)
  • 19:00 - 20:00 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 30. Hétfő
  • 00:00 - 23:59 Budapest V. kerület Nagyboldogasszony templom (Belvárosi templom)
  • 00:00 - 23:59 Budapest XI. kerület Szent Angyalok templom (Gazdagréti templom)
  • 00:00 - 23:59 Sopron Aquinói Szent Tamás Örökimádás Kápolna
  • 00:00 - 23:59 Vác Szent Anna templom (Piarista templom)
  • 06:00 - 23:59 Budapest II. kerület Szeretetláng Mozgalom kápolnája
  • 06:00 - 22:00 Nagymaros Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 06:00 - 23:00 Veszprém Magyarok Nagyasszonya templom
  • 06:30 - 07:00 Budapest IV. kerület Szent István templom (Újpest-kertvárosi templom)
  • 06:30 - 06:55 Budapest VIII. kerület Béke királynéja kápolna (Tömő utcai Béke Királynője Lelkészség)
  • 07:00 - 18:00 Kaposvár Szent Őrangyalok templom (Kaposfüredi templom)
  • 07:00 - 18:00 Sülysáp Kisboldogasszony templom (Tápiósülyi templom)
  • 07:30 - 08:00 Budaörs Nepomuki Szent János-templom
  • 07:30 - 18:00 Budapest II. kerület Páduai Szent Antal templom (Pasaréti Páduai Szent Antal plébánia)
  • 07:30 - 17:00 Budapest XI. kerület Szent Gellért templom
  • 07:30 - 20:00 Budapest XI. kerület Szent Mihály templom (Albertfalvi Szent Mihály templom)
  • 07:30 - 08:00 Budapest XII. kerület Városmajori Jézus Szíve templom (Városmajor)
  • 07:30 - 09:00 Budapest XIII. kerület Árpád-házi Szent Margit templom (Lehel tér) (Szent Margit templom (Lehel tér))
  • 07:30 - 19:30 Gödöllő Nagyboldogasszony Bazilika (Máriabesnyő Kegytemplom - Basilica Minor)
  • 07:30 - 18:00 Kaposvár Szent Imre templom
  • 07:45 - 08:45 Esztergom Loyolai Szent Ignác templom (Esztergom - Viziváros)
  • 08:00 - 18:00 Budapest IX. kerület Örökimádás-templom (Örökimádás templomigazgatóság)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XII. kerület Szűz Mária-kápolna (Kútvölgyi kápolna)
  • 08:00 - 17:00 Budapest XIII. kerület Kármelhegyi Boldogasszony templom (Karmelita templom (Huba utca))
  • 08:00 - 18:00 Budapest XVIII. kerület Szent Imre templom (Pestszentimrei Szent Imre templom)
  • 08:00 - 17:00 Eger Szent Bernát - Ciszterci templom (Szt. Anna templomban)
  • 08:00 - 16:30 Pécs Jézus Szíve templom (Pius templom)
  • 08:00 - 16:30 Sárospatak Bazilika Minor
  • 08:30 - 09:00 Sáregres Szent Lajos király templom
  • 09:00 - 18:30 Budapest V. kerület Szent István-bazilika
  • 09:00 - 18:00 Nagykanizsa Jézus Szíve templom (Felsővárosi templom)
  • 14:00 - 17:00 Miskolc Magyarok Nagyasszonya kápolna
  • 15:00 - 18:00 Kecskemét Urunk Mennybemenetele Társszékesegyház (Nagytemplom)
  • 15:00 - 16:00 Mány Szent Kereszt felmagasztalása templom
  • 16:00 - 17:00 Bátonyterenye Szent György templom (Nagybátonyi templom)
  • 16:00 - 16:30 Pécs Szent Sebestyén vértanú templom ( Irgalmasok temploma)
  • 17:00 - 19:00 Budapest I. kerület Havas Boldogasszony-templom (Krisztinavárosi templom)
  • 17:00 - 18:00 Budapest XIV. kerület Ferences Mária Misszionárius nővérek temploma
  • 17:30 - 18:00 Budapest VIII. kerület Szent Rita templom (Szent Rita plébánia)
  • 17:30 - 18:00 Budapest XVII. kerület Árpád-házi Szent Erzsébet-templom (Rákocsaba-Újtelep plébániatemplom)
  • 17:30 - 18:00 Tata Szent Imre templom (Kapucinus templom)
  • 18:00 - 18:30 Hódmezővásárhely Szentháromság templom (Belvárosi templom)
  • 18:15 - 18:30 Budapest V. kerület Alkantarai Szent Péter-templom (Belvárosi Ferences templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest II. kerület Szent István első vértanú templom (Országúti Ferences Szent István első vértanú plébániatemplom) tél
  • 18:30 - 20:00 Budapest XIX. kerület Jézus Szíve-templom (Kispest - Jezsuita templom)
  • 18:30 - 19:00 Budapest XIX. kerület Munkás Szent József templom (Wekerle-telepi templom)
  • 18:30 - 19:30 Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc - Árpád-házi Szent Margit Plébánia
  • 19:00 - 20:00 Budapest VI. kerület Avilai Szent Teréz templom (Terézvárosi Szent Teréz templom)
  • 19:00 - 20:00 Vértesboglár Assisi Szent Ferenc templom
  • 19:45 - 20:45 Keszthely Kis Szent Teréz bazilika (Kármelita templom) nyári

  • Következő hónap

    Kapcsolat

    Itt bármikor elérhet minket, csak kattintson és küldjön üzenetet, vagy nézze meg további elérhetőségeinket! Kérdezzen bátran, szívesen segítünk!

    Szentségimádások

    Új adatbázis, kereshetőek a szentségimádások település és időpont szerint is!

    Oldalunkon gyűjtjük a szentségimádások időpontjait, ezt adatbázisba rendezzük, így Ön is megkeresheti, hogy lakhelyéhez közel hol van éppen, vagy mikor lesz legközelebb szentségimádás.

    Használja keresőnket, s ha esetleg tud olyan helyről, ami még nem szerepel adatbázisunkban, megköszönjük, ha segít nekünk és elküldi az információkat!

    www.szentsegimadas.hu

    «        2019. szeptember        »
    H K Sze Cs P Szo V
                1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30